Ivo Sedláček

Inženýr s 7letou praxí v kosmetické a potravinářské výrobě a 13letou praxí ve farmaceutické výrobě. Vystudoval VŠCHT v Pardubicích, obor organická technologie.

Po ukončení studia nastoupil v roce 1993 do společnosti Lachema, kde pracoval na různých pozicích výroby API (chemik), pevných lékových forem (mistr) a aseptické výroby kapalných lékových forem (technolog). V roce 1998 se stal členem realizačního týmu nové výrobny cytostatických injekcí. Po její úspěšné realizaci se stal vedoucím této výrobny. Jako vedoucí výrobny byl zodpovědný za výrobu, bezpečnost a hygienu práce, za údržbu, validace a kalibrace výrobního zařízení, za dodržování zásad Správné výrobní praxe (GMP), systému environmentálního managementu (EMS) a koordinaci činnosti výrobny s ostatními útvary společnosti. Během svého působení ve společnosti Lachema a Pliva-Lachema se účastnil úspěšných auditů SÚKL a FDA.

Od roku 2005 do roku 2011 pracoval ve společnosti AROMATICA, zabývající se kosmetickou a potravinářskou výrobou, na pozici vedoucího výroby a vývoje. Byl zodpovědný za vývoj a uvádění nových výrobků na trh a jejich výrobu (bylinná kosmetika a doplňky stravy pro lékárenský trh).

V roce 2012 pracoval jako specialista výroby ve společnosti Oncomed Manufacturing. Stal se součástí týmu pro zprovoznění výrobní linky cytostatických injekcí s izolátorovou technologií. Byl spoluodpovědný za zprovoznění linky v režimu GMP a získání výrobního povolení SÚKL.

Od roku 2013 je součástí týmu Pharm Partners.

motto společnosti

Předpisy nesmí blokovat zdravý lidský rozum!

Reference společnosti
Pharm Partners

Zobrazit všechny reference
PHARMA SYNTEZ
PRO.MED.CS
ÚSTAV JADERNÉHO VÝZKUMU
FAVEA spol. s.r.o.